Strona główna > Osłony wewnętrzne > Żaluzje

Żaluzje drewniane, bambusowe, aluminiowe

(

żaluzje drewniane

,

żaluzje aluminiowe

,

żaluzje bambusowe

)

Żaluzje drewniane i bambusowe to niebanalny, bardzo elegancki  system osłony okien, dodający wnętrzu  uroku i niepowtarzalności. Ich atutem jest możliwość precyzyjnej regulacji kierunku i ilości wpadającego światła. Żaluzje drewniane stanowią też idealną ochronę przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń. Doskonale nadają się do zasłaniania większych powierzchni , np. całej wnęki okiennej czy przeszklonych ścian.Żaluzje bambusowe można zastosować  do pomieszczeń wilgotnych takie jak łaknienia, kuchnia. Dostępne są żaluzje drewniane 25mm i 50 mm.Żaluzje aluminiowe standard to najstarsza i najbardziej rozpowszechniona forma osłon przeciwsłonecznych .Różnorodność rozwiązań daje szerokie możliwości aranżacji wnętrz a ich największym atutem jest możliwość precyzyjnej regulacji kierunku i ilości wpadającego światła. Stanowią idealną ochronę przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń, sprawdzają się w pomieszczeniach wilgotnych , np. łazience.
Żaluzje idealnie pasują do okien PCV , aluminiowych i drewnianych, mogą być montowane na ramie lub między szyby . Doskonale nadają się do zasłaniania większych powierzchni np. całej wnęki okiennej czy przeszklonych ścian. Dostępne są żaluzje 25 mm i 16 mm.
Serdecznie zapraszamy również do odwiedzenia naszego salonu firmowego: Kraków, ul.Romanowicza 17Żaluzje aluminiowe venus to nowatorskie i bardzo eleganckie rozwiązanie w zakresie osłon przeciwsłonecznych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej kasetki żaluzja Venus po zamontowaniu staje się integralną częścią okna. Ich największym atutem jest możliwość precyzyjnej regulacji kierunku i ilości wpadającego światła.
Cechy żaluzji WENUS:
• wysoki poziom estetyki,
• niezawodny mechanizm koralikowy służący zarówno do podnoszenia i opuszczania żaluzji jak i pochylania lameli,
• w standardzie prowadzenie boczne (żyłki) utrzymujące żaluzje przy szybie nawet w oknie uchylonym,
• lamele o szerokości 16 i 25 mm wykonane z aluminium,
• łatwość montażu,
• dostępne kolory kasetki i listwy dolnej to biały, brązowy, beżowy i srebrny,
• różnorodna kolorystyka i wzornictwo (perforowane, gładkie, matowe, z połyskiem, wzorzyste).

GALERIA

Copyright © 2010 | Designed by L&K Media